PLUS AUTOTRADE activeaza in domeniul auto din anul 2009, devenind in perioada urmatoare lider pe piata de comenzi auto rulate si noi – import Germania.

Ascensiunea companiei nu este intamplatoare fiind un proiect dezvoltat initial de EUROCAR SERVICE dealer autorizat DACIA-RENAULT cu o experienta de peste 25 de ani in domeniul auto.

Ce facem diferit?

facilitam aprobarea rapida de finantare leasing auto de la toate companiile de finantare leasing auto din Romania
oferim suport profesional de consultanta in vederea achizitionarii autoturismului dorit din parcuri auto Germania numai de la dealeri certificati
ne dedicam toate resursele si suportul logistic pentru a asigura servicii ireprosabile si transparenta procesului de achizitie
verificam riguros autoturismele in Germania si intermediem procesul de achizitie auto sa va aducem masina acasa in siguranta si in cel mai scurt timp

Avem peste 1000 de clienti fericiti si vom continua sa oferim servicii de achizitii auto la un standard premium de transparenta, incredere si profesionalism.

Va asteptam cu drag in Bucuresti, Piata Montreal nr 10, cladirea World Trade Centre sau online pe: www.plus-auto.ro

George Cutov
Managing Partner
+40 760 102 102
george@plus-auto.ro

Lucian Manole
Managing Partner
+40 724 303 681
lucian@plus-auto.ro

Alexandra Iulia Dina
Managing Partner
+40 723 687 607
alexandra@plus-auto.ro

Radu Ungureanu
Managing Partner
+40 721 267 680
radu@plus-auto.ro

Dan Constantin
Managing Partner
+40 724 375 578
dan@plus-auto.ro

Sebastian Dafinou
Managing Partner
+40 799 588 788
sebastian@plus-auto.ro

Eduard Mihai
Marketing & Sales
+40 765 009 600
eduard@plus-auto.ro

George Georgescu
Managing Partner
+40 721 926 663
george.georgescu@plus-auto.ro

Alexandru Nistor
Managing Partner
+40 721 777 672
alex@plus-auto.ro

Luciana Lazar
Managing Partner
+40 752 098 337
luciana@plus-auto.ro

Ai intrebari? Suna acum!